Üç Boyutlu Televizyon İzleme Keyfine Hazır Olun

5 Ağustos 2009 tarihinde tarafından eklendi.

Teknoloji hızla ilerliyor. Cep telefonlarında 3G haberleşme sisteminden sonra şimdi de 3D sistemli televizyonlar hayatımıza girmeye hazırlanıyor. Üç boyutlu sinema keyfini evinizde yaşamak oldukça keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak. Siz de şimdiden sinema keyfiniz için evinizi yeniden düzenleyebilirsiniz.

Televizyon dünyasında HD yayınlarının hızla arttığı ve daha kaliteli izlenimlerin olduğu biliniyor. Pek çok ülkede 3D Tv kanalları için çalışmalar devam ediyor. Yayınların gelecek yıl başlatılması planlanıyor. Çeşitli içerikte programların izlenime sunulması bekleniyor. Elbette izleyebilmek için donanım gerekli ve 3D gözlükler sayesinde izlenebilecek. Film izlemeyi isteyenler erkeklerin spor programlarından fırsat bulabilecekler mi acaba…

Sinemalarda beklenen yayılımı gerçekleştiremeyen 3D evlerimize televizyonlar ile girecek. İngiltere’de bu alanda girişimde bulunan firma, pazardaki payını belirlemek üzere çalışmalarını sürdürüyor. Ne de olsa sektörün yeni hizmetinde ilk olma avantajını kullanmak istiyor. Sky+HD sahibi olanlar aynı zamanda HDTV leriyle birlikte yayınları izleyebilecek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Şu Sayfamız Çok Beğenildi
ALKOL VE KAZALAR