KURULTAYA KATILIM ÜCRETİ 260 MİLYON LİRA

3 Eylül 2008 tarihinde tarafından eklendi.

Kurultaya katılım ücreti, Bilişim Zirvesi, fuar giriş ücretleri ile öğle yemeği ve içecek fişi dahil 260 milyon, bir günlük katılım ücreti ise 85 milyon lira.

TBD tarafından ayrıca e-devlet ve e-Türkiye konulu oturumlar düzenleyecek.

6 Eylül’de TÜSİAD tarafından düzenlenecek “e-devlet” konulu forumda ise kurumlararası e-devlet uygulamaları, yerel ve uluslararasıuygulamalardan başarılı örnekler, bireye yönelik e-devlet uygulamalarında başarı ölçütleri tartışılacak.

Bilişim Zirvesi’02 çerçevesinde TÜBİSAD, Sabancı Üniversitesi’nin desteğiyle 4 Eylül’de “Avrupa Birliği (AB) 6. Çerçeve Programı ve Bilişim” konulu bir konferans düzenleyecek. Konferansa Yunanistan, İspanya ve İsrail’den yetkililer katılacak.

AB’ye üye ve aday ülkelerin aynı hak ve yükümlülüklerle katıldığı, Kasım 2002’de yürürlüğe girecek ve bu yılın sonlarında ilk proje çağrılarının yapılacağı program, geniş bütçeli ve çok ortaklı proje imkanları sunarken, iyi bir örgütlenme ve ciddi ön hazırlık çalışmaları gerektiriyor. Programda proje teklifleri için 17 milyar Euro civarında bir kaynak bulunuyor.

TBV de, zirve kapsamında 3 Eylül’de “e-Avrupa’dan e-Türkiye’ye Doğru” konulu bir konferans düzenleyecek. Konferansta, AB ülkeleri ve aday ülkeler açısından e-Avrupa projesi ile e-Türkiye karşılaştırmalı olarak gözden geçirilecek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Şu Sayfamız Çok Beğenildi
İrade nedir ve iradeli olmak ne demektir?